Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MÜÜDUD! 1-toal. korter kesklinnas – Tartu mnt.17, Tallinnas

Tartu maantee 70, 10144 Tallinn, Eesti

64 500 €
1936 eur/ m2

Tartu maantee 70, 10144 Tallinn, Eesti
  • Asukoht: Kesklinn, Tallinn
  • Üldpind: 33.3 m²
  • Staatus: Müüa
  • Tube: 1

Description

Müüa kap.remonti vajav korter kesklinnas, mis asub 5-korruselise maja neljandal korrusel.

Korter asub maja keskel ja on väga valgusküllane – korterisse paistab lõuna- ja õhtupäike. Aknad avanevad maja taha kinnisesse sisehoovi, mistõttu korterisse Tartu maantee liiklusmüra praktiliselt ei kostu. Korteri koosseisu kuuluvad tuba, köök, vannituba koos wc-ga ja esik. Korteri põrandad on värvitud v.a. vannituba, mis on plaaditud. Korter vajab kapitaalset renoveerimist, uus on ainult välisuks ning küttesüsteemi renoveerimise käigus vahetatud radiaatorid. Radiaatoritel regulaatorid ja individuaalsed kaugloetavad küttemõõturid (ehk maksad nii palju kui kulutad).

Majal on puhtad koridorid, trepikoda käib lukus, sissepääs fonoluku abil. Majas on 2 küttesüsteemi: kaugküte ja oma lokaalne gaasikatel. Gaasikatel paigaldati ca 10.aastat tagasi, et küttekulud oleksid mõistlikud. Enamasti kasutataksegi oma gaasikatelt, kuid krõbedama pakasega ilmade puhul lülitatakse käiku kaugküte. Maja elektrisüsteem ja veetorustik on samuti vahetatud (kuni korteriteni), trepikojad puhtad ja korras. Kommunaalkulud on mõistlikud, suvel ca 50 eurot ja talvised ca 90 eurot.

Panipaik: olemaskeldriboks

Parkimine: parkimiskoht sisehoovis puudub. Võimalik kasutada linnaparkimist või üle tee asuvat Europargi parklat (tsoon EP20 hinnaga 40 eurot/1kuu)

Maja asub logistiliselt super asukohas – bussijaam 200 m, lennujaam ja sadam 2 km, Viru keskus ja vanalinn samuti ca 2 km. Läheduses asuvad mitmed koolid (Kadrioru Saksa Gümnaasium, Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, International School of Estonia), lasteaiad (Liivamäe, Asunduse) ja kauplused (Sikupilli kaubanduskeskus ca 200 m, Rimi ca 500 m, Stockmann). Ka keskturg on umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Maja ees on bussi- ja trammipeatused, mis võimaldavad mõne minutiga kõikjale jõuda.

Suurepärane võimalus kujundada endale hubane kesklinnas asuv kodu või renoveerida see hilisema väljaüürimise eesmärgil.

Helista ja lähme vaatama!

 

View on map / Neighborhood

Powered by Estatik