Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MÜÜDUD! 2-toaline korter Mustamäel – Sõpruse pst. 213, Tallinn

Sõpruse puiestee 213, 13411 Tallinn, Eesti

77 900 €
1498 EUR / m2

Sõpruse puiestee 213, 13411 Tallinn, Eesti
  • Asukoht: Mustamäe asum, Tallinn
  • Üldpind: 49 m²
  • Tube: 2
  • Magamistube: 1

Description

Müüa väga hea asukohaga ja võrratu vaatega valgusküllane 2-toaline korter Mustamäe asumis.

Korter on mugava planeeringuga ja heas seisukorras, sanremont teostati 3.a tagasi. Korter on päikesepoolne, avarad vaated akendest (pakettaknad) avanevad maja taha. Korteri koosseisu kuuluvad 2 tuba (mõlemad toad eraldi), köök, vannituba, wc ja esik. Elutoa osa on laiendatud lodža arvelt, mistõttu köetavat pinda arvestatakse 52 m2 eest, kuid kinnistusraamatu andmete järgi on korteri üldpindalaks jätkuvalt 48,4 m2. Tubades on naturaalne kilpparkett, koridoris ja köögis laminaatparkett, vannituba ja wc on plaaditud. Korteri seinad on valdavalt tapetseeritud, vannituba ja wc on plaaditud. Korterisse sisenemisel on ees topeltuksed (siseuks ja turvauks), tubadel vanad uksed, wc-l ja vannitoal uued siseuksed. Korterit soovitakse müüa koos kogu fotodelt nähtava mööbliga.

Panipaik: olemas, ca 2,5 m2 asub maja 1.korrusel. Samuti on olemas majaelanike poolt ühiselt kasutatav lukustud hoiuruum jalgratastele.

Parkimine: vaba parkimine maja taga parkimisalal

Korteriühistu on toimiv, naabrid rahulikud. Trepikojad on renoveeritud ja lukus, toimib fonolukk. Igakuised komm.kulud mõistlikud: suvine keskmine 80 eurot ja talvine 120 eurot. Maja fassaad, katus ja veetorud renoveeriti ca 10.aastat tagasi, paar aastat tagasi renoveeriti kogu liftisüsteem, välisuksed ja sissepääsud. Elektrisüsteem on samuti viidud vastavusse tänapäeva nõuetele. KÜ-l laenukohustused puuduvad, töid on teostatud remondifondi rahade eest. Maja allkorrusel on videovalve.

Korter on väga hea asukohaga, läheduses asuvad ühistranspordi peatused (buss, troll), Magistrali kaubanduskeskus, Pagaripoiste kohvik-pood, lasteaed, kool (Tallinna Saksa Gümnaasium), Põhja-eesti Regionaalhaigla, Männipark jms.

Helista ja lähme vaatama!

View on map / Neighborhood

Powered by Estatik