Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MÜÜDUD! 2-toaline korter – Pae 44, Tallinnas

Pae 44, 13620 Tallinn, Eesti

59 500 €
1253 eur / m2

Pae 44, 13620 Tallinn, Eesti
  • Asukoht: Lasnamäe
  • Üldpind: 47.5 m²
  • Staatus: Müüa
  • Tube: 2
  • Magamistube: 1

Description

Müüa valgusküllane korter Paepargi elamurajooni vahetus läheduses!

2-toaline korter asub Pae tänava alguses ja on seetõttu väga mugava asukohaga. Korter on läbi maja planeeringuga ja koosneb kokku 2 toast, köögist, vannitoast koos wc-ga ja esikust. Korteri seisukord on keskmine (osaliselt renoveeritud), siseviimistlus vajab värskendavat sanremonti (esik, köök, vannituba). Ees on uued pakettaknad, aknad avanevad kahte suunda – elutoa aken maja taha, magamistoa ja köögiaknad maja ette. Tubade põrandatel on laminaatpaarkett, esikus ja köögis linoleum. Kuna tegu on kivimajaga, millel on paksud seinad, siis on korter väga soe. Talvisel ajal aitavad toad sooja hoida malmradiaatorid. Soe vesi elektriboileriga.

Kortermaja on aja jooksul renoveeritud. Teostatud tööd: vahetatud on maja tsentraalne torustik ja elektrijuhtmestik, paigaldatud uus katus, trepikojad on uuendatud, vahetatud trepikodade uksed ja aknad, soojustatud on otsaseinad ning maja sokkel. Sissepääs fonoluku abil. Kommunaalkulud on mõistlikud: suvised keskmised ca 50 eurot, talvised ca 140 eurot .

Panipaik: olemas, keldriboks maja keldrikorrusel

Parkimine: maja juures vaba parkimine

Kortermaja on hea asukohaga, mugavalt Pae tänava alguses. Maja taga asub roheala ja laste mänguväljak. Läheduses asuvad Paepargi uus elamurajoon, Lasnamäe LOV, Pae park, mitmed kauplused ja kaubanduskeskused, lasteaiad ja koolid. Transpordiühendus kesklinnaga väga hea, bussipeatused asuvad lühikese jalutuskäigu kaugusel.

 

View on map / Neighborhood

Powered by Estatik