Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MÜÜA DETAILPLANEERINGUGA 3 MEREÄÄRSET KRUNTI LOKSA LINNAS!

Mere 18, Loksa, 74806 Harju maakond, Eesti

70 000 €

Mere 18, Loksa, 74806 Harju maakond, Eesti
  • Staatus: Müüa
  • Katastritunnus: 42401:004:0013
  • Detailplaneering: Tehtud

Description

Sulle on avanenud suurepärane võimalus lagedate põldude asemel punuda pesa hoopis mereäärsesse männimetsa. Kuna krunte on 3, siis saad soovi korral endale ise ka naabrid valida – kutsu naabriteks kaasa sõbrad või sugulased, kes oskavad hinnata looduslikult kaunist, privaatset ja turvalist elukeskkonda. Tulevikus saad hommikukohvi nautida koduaias terrassil linnulaulu kuulates või lühikese jalutuskäigu kaugusele jääval privaatsel rannal Hara lahe merevaadet nautides. Kaunis puhta ja valge liivaga rand asub krundi piirist ca 150 m kaugusel ning kõikidelt kruntidelt on sinna otseligipääs. Ümbruskond on vaikne ja rahulik – lähimad naabrid jäävad ca 400 m kaugusele ning sügiseste karmide meretuulte eest kaitseb Su tulevast kodu mereäärne männisalu.

 

Praegusel hetkel on tegu 1 suure kinnistuga (8877 m2), mis on jagamisel kolmeks erinevaks krundiks. Tulevikus saavad Mere tänaval olema 3 kinnistut suurustega  2945 m2; 2987 m2 ja 2945 m2. Kinnistule on tehtud detailplaneering. Kinnistute hind kõik 3 koos ostes on 199 000 eurot, eraldi ostes a´ 70 000 eur / 1 kinnistu.

 

Igale krundile on võimalik ehitada kokku 3 hoonet: elamu ja 2 abihoonet ehitisealusepinnaga kokku 250 m2. Elamute maksimaalne kõrgus on 11 m, abihoonetel kuni 6m. Hooned kruntidele on soovitatav paigutada krundi sisemusse ja  põhimõttel „majakesed metsa all“. Ka mere poolsesse külge on võimalus rajada abihooneid. Kõigile kolmele krundile planeeritud abihoonete hulka arvestatakse ka alla 20m2 ja kuni 5 m2 kõrgused hooned.

Hoonete arhitektuursed lahendused vabal valikul, välisviimistlusmaterjali valikul tuleb arvestada linna miljööga, kasutades soovitavalt heledaid, naturaalseid toone. Soovituslik viimistlusmaterjal on looduslik: laudis, kivi, krohv jms. Katusekalle on vaba.

 

Detailplaneering näeb ette, et juurdepääsuteed on Mere tänavalt ja parkimiskohad on samuti mõeldud Mere tänava poolsesse külge. Selleks on sinna kavandatud abihooned koos autovarjualustega. Mere tänav on heas korras ning aastaringselt hooldatud.

 

Kommunikatsioonid:

Elekter:  Elektrivarustuse lahenduse aluseks on Elektrilevi OÜ poolt 20.02.2020 väljastatud tehnilised tingimused. Arvutuslik elektrikoormus: eramu brutopinnaga ca 200 m2, kütte- ja soojaveevarustus õhk-vesi tüüpi soojuspumba baasil el.võimsusega 5kW, elektripliit kuni 8,5 kW, saun kuni 3kW st 3 x 25 A (16 kW).

Vesi : Vastavalt tehnilistele tingimustele on Mere tn.18 planeeringuala veega varustamiseks vajalik rajada veetorustik alates Mere tn ja Ranna tee ristmikul (ca 300 m) paiknevast OÜ Loksa Haljastus kuuluvast ühisveetorustikust.

Kanalisatsioon: lähim olemasolev ühiskanalisatsiooni torustik on Mere ja Ranna tänavate ristmikul. Küte: kinnistule on luba rajada maakütte torustik,- kaev  või õhk-vesi soojuspump (lahendus selgub hoone projekteerimisel).

 

Mere tänava kinnistud asuvad Loksa kesklinnast ca 2 km kaugusel. Lähimad kauplused COOP ja Grossi Toidukaubad, Loksa lasteaed ja Loksa Gümnaasium, spordihoone koos ujulaga, bussijaam jm asuvad kõik ca 2 km raadiuses.  Tallinn ja Rakvere ca 45 km, Kuusalu ca 14 km kaugusel.

View on map / Neighborhood

Powered by Estatik