Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

Müüa maja Linnu tee 5, Metsanurme külas Saku vallas

Linnu tee 5, Metsanurme, 75503 Harju maakond, Eesti

  169 900 €
  1660 eur / m2

  Linnu tee 5, Metsanurme, 75503 Harju maakond, Eesti
  • Asukoht: Metsanurme küla, Saku vald
  • Üldpind: 102.3 m²
  • Staatus: Müüa
  • Katastritunnus: 71808:003:0110
  • Tube: 4
  • Magamistube: 3
  • Krundi pindala: 768
  • Seisukord: Kapitaalselt renoveeritud
  • Korruselisus: 2
  • Omandivorm: Kinnistu

  Lisainfo

  Müüa hea vaikse asukohaga 2-korruseline eramu Saku vallas Metsanurme külas. Metsanurme on väga looduskaunis koht ja oma nime saanud just külas laiuvate metsade tõttu.

  Kinnistu suurus on 768 m2, maja ehitisealune pind 79,5 m2, köetav pind 102,3 m2. Kinnistu on kõrghaljastatud ning ümbritsetud aiaga. Algselt paiknes kinnistul aiamaja, mis ehitati hiljem ümber elumajaks. Aiamaja laiendusel elamuks 2007.aaastal ehitati juurde 2.korrus ning lisaks trepikoda koos tehnilise ruumiosaga, 1.korruse kaetud terrass ja selle kohale jääv garderoobi ruum ning 2.k trepihall.  2017.a renoveeriti maja täielikult, mille käigus teostati järgmised tööd: maja fassaad sai uue värvkatte; sisetöödest paigaldati 1.korrusele uued seinte kipsplaadid, mida pahteldati, lihviti ja värviti; 1.k põrandatele paigaldati naturaalne laudpõrand. 1.k vannituba on viidud plaatimisvalmidusse – uus omanik saab seintele ja põrandale valida endale meelepärased keraamilised plaadid (põrandavalu on tehtud, põrandasoojendus olemas), 2.k vannitoas on täiesti uus siseviimistlus: uued keraamilised plaadid, dušikabiini, santehnika jms. Hoonele paigaldati uus küttesüsteem „õhk-vesi“ soojuspumba näol. Samuti on uus maja terrass. Ehitustööd lõpetati ning kasutusluba väljastati hoonele 2018.a. augustis. Majale on tehtud ka energiaaudit, hoone energiatõhususe klass on C.

  Maja planeering on hästi läbimõeldud: põhikorrusel paiknevad elutuba, köök ja vannituba koos wc-ga, 2. korrusel on 3 magamistuba, garderoobituba ja pesuruum koos sauna ning wc-ga. Soovi korral saab majja ehitada ka kamina (olemas korsten 3 lõõriga). Avar katusealune terrass jääb maja tagaküljele, samuti on 1 suvineterrass ka maja kõrval. Parkida saab nii Linnu teel kui ka hoovis, kuhu on võimalik mahutada mitu autot.

  Ruumijaotus ja ruumide suurused:
  1.korrus: elutuba 23,2 m2, köök 9,5 m2, vannituba koos wc-ga 5,5 m2 (põrandaküttega), tehnoruumi osa 2,2 m2, koridor 3,9 m2, tuulekoda 5,1 m2. Kokku 49,4 m2. Lisaks terrass 14,2 m2.
  2.korrus: trepihall 3,6 m2, kolm magamistuba 8,9 , 10 ja 13,6 m2, garderoobiruum 5,8 m2, koridor 5,6 m2, pesuruum/vannituba 3,6 m2, leiliruum 1,7 m2. Kokku 52,9 m2

  Hoone konstruktsioonid ja materjalid:

  Välisseinad: vanema osa 1.k eluruumide välisseinad on laotud gaaskukeroon-plokkidest, paksusega 200mm;  2.korrus ja juurdeehituse osa (trepikoja ja garderoobi) välisseinad on puitsõrestikkonstruktsioonis
  Fassaadi viimistlus: puitlaudis
  Vahelaed: puit
  Vundament madalvundament
  Katus: Rannila Plekk-katus
  Aknad: 2x klaasidega PVC aknad
  Põrandate viimistlus: 1. k: naturaalne puit; 2.k: laminaatparkett, 2.k vannituba plaaditud.

  Seinte viimistlus: värv, tapeet, naturaalne puit; 2.k vannitoas keraamilised plaadid
  Vesi: lokaalne, puurkaev
  Kanalisatsioon: lokaalne, kogumispaak. Vastavalt Saku valla ühisveevärgi- ja kanalisatsiooni arengukavale peaks olema 2019/2020 aastal võimalus liituda tsentraalse kanalisatsioonitrassiga
  Küte: õhk-vesi küte, soe vesi elektriboileriga või võimalik liita see „õhk-vesi“ küttesüsteemiga
  Elektrivarustuse peakaitse: 3 x 25 A, olemas tööstusvool
  Andmeside teenust pakub Metsanurme külas Telia.
  Aias paikneb ka kuur (12 m2) ning puukuur. Kuuri ette on võimalik juurde ehitada kasvuhoone, vundamendiosa on olemas.

  Metsanurme on hinnatud ja kiirelt arenev eramajade ja suvilate piirkond, mis asub Sakust 5 km ja Tallinna piirist 14 km kaugusel.  Külas tegutseb tegus MTÜ „Metsanurme“ vt. www.metsanurme.eu ja ka oma Külakeskus, kus korraldatakse erinevaid kultuuriüritusi jm. sündmusi. Lähimad suured kauplused on Saku Selver  ja Coop, Kasemetsa rongipeatus asub 2,7 km kaugusel. Koolilaste ja ka teiste külaelanike kasutuses on Metsanurmel tasuta koolibuss 3 korda päevas, mille peatus on majast ca 100 m kaugusel. Läheduses asuvad ka valgustatud kergliiklusteed, ning  RMK Metsanurme-Üksnurme õpperada. Lähedalasuvas Saku alevikus on hea infrastruktuur: kauplused, arstiabi, Saku Gümnaasium, lasteaiad Terake ja Päikesekild, Saku muusikakool, mitmed sportimisvõimalused jms.

  MAJA ON VABA JA VALMIS SISSEKOLIMISEKS.

  Helista ja lähme vaatama!

   

  Asukoht kaardil

Powered by Estatik