Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MAAKLERID

“Igale kinnisvarale leidub alati ostja”

Olen veendunud, et igale müüdavale kinnisvarale leidub alati kusagil ostja ja vastupidi. Minu sihiks on need kaks osapoolt üles leida ja kokku viia. Arvan, et kinnisvaramaakler on eelkõige klienditeenindaja, partner ja nõustaja,  kes arvesse võttes kliendi soove ja võimalusi leiab talle parimad lahendused.

Minu eesmärgiks on eluaegsed kliendisuhted, klientide rahulolu minu pakutava teenusega ning samuti loodan ma oma tegevusega ületada alati klientide  ootusi.

Hindan inimeste juures  täpsust, korrektsust ja ausust ning järgin neid omadusi ka oma töös. Soovin, et minust kiirgaks optimismi, teotahet ja positiivust kõikidele minu klientidele ning kõik see kokku kajastuks mu igapäevase töö tulemustes.

Naudin oma  tööd, kuna see on huvitav ja mitmekülgne, mul on võimalus suhelda paljude erinevate inimestega, planeerida ise oma aega ja mis peamine – kogeda igapäevaselt midagi uut.

Mina ei vali parimat, parim valib minu!

Karin Soome

Kutseline kinnisvaramaakler KKM 171126, EKMK liige

+372 5656 1436

karin.soome@marknor.ee

„Turu tunnetamine vajab teadmisi ja harjutamist“

Oma kinnisvara müümine või ostmine on väga paljude inimsete elus üks suurimaid ja olulisemaid finantstehinguid.

See ei piirdu ainult kuulutuse üles riputamisega ning notari juures aja kokku leppimisega. Sinna vahele jääb palju muud, vähemmärgatavat, aga siiski üliolulist: õige pakkumishinna leidmine, professionaalne müügireklaam, ostjate leidmine. Ühesõnaga kõik see, mis samm-sammult viib loodetud parima tehinguni. Raske on seda kõike kohe esimesel korral õigesti teha – pigem tasuks kaaluda professionaali palkamist!

Turu tunnetamine vajab teadmisi ja harjutamist ning pidevate muutustega kursis olemist. See ongi minu töö – lahendused on alati olemas, need tuleb vaid üles leida!

Enne kinnisvaramaakleriks saamist olen töötanud üle 10 aasta pangandussektoris ning hiljem 6 aastat teadusarendustegevust toetavas firmas, mis aitas Euroopa Liidu rahade toel rahastada Eesti teadlaste innovatiivseid ideid. Numbrid ning analüüs on mind alati paelunud.

Kinnivaramaaklerina lisandus sellele pidev suhtlemine inimestega – see ongi see, mis mind siiani köidab. Minu jaoks on klient alati olulisem kui tehing. Tehing on ühekordne, aga suhted kliendiga ning tema hinnang minu tööle jäävad.

Tänan kõiki oma väga armsaid kliente, kes on mind edasi soovitanud – Teie usaldus on mulle suurim tunnustus!

Monika Kreinin

Kutseline kinnisvaramaakler KKM 151123

+372 5394 5663
monika.kreinin@marknor.ee

Võta meiega ühendust!