Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

Soovin kodu müüa

Kui plaanite vahetada kodu, müüa, osta või üürile anda oma kinnisvara, siis on parim valik meiega ühendust võtta. Tagame professionaalse, efektiivse ning kiire asjaajamise kõikides kinnisvara puudutavates küsimustes.

Miks valida Marknor Kinnisvara?

Paneme kokku vajaliku müügimaterjali

Plaanid, ajalugu, faktid, kommunaalkulud – koostame selle info alusel põhjaliku müügimaterjali, millest ostja leiab vaevata üles kogu teda huvitava teabe.

Kujundame õige turuhinna

Mis maksavad samalaadsed objektid ümbruskonnas? Mitu analoogset tehingut on viimasel ajal tehtud? Tuginedes faktidele ja kogemusele, määrame objekti õiglase turuhinna ning koostame ka turundusplaani.

Teeme koostööd teiste büroode maakleritega

Edastame objekti kohta infot kõikidele huvilistele ning jagame vahendustasu teiste professionaalsete ja tegusate maakleritega. Meie jaoks on kõige tähtsam objekti müük kliendi jaoks parima hinnaga.

Professionaalse fotograafi teenused

Objekti edukas müük algab soliidsete ja kvaliteetsete fotode tegemisest. Kasutame professionaalsete kinnisvarafotograafide teenuseid ning kasutame tehtud pilte internetikuulutustes, ajalehtedes ning müügimaterjalidel.

Laiad reklaamkanalid internetis

Professionaalse müügiinfoga ning kvaliteetsete piltidega kuulutused ilmuvad kõikides suuremates Eesti kinnisvaraportaalides ning meie kodulehel.

Aitame suhtluses pankadega

Aastatepikkune koostöö Eesti juhtivate pankadega võimaldab meil jagada selles valdkonnas soodsaid nõuandeid ning võimalusel ka nõustada ning kaasa aidata finantseeringu taotlemisel.

Anname tagasisidet müügiprotsessi edenemise kohta

Kuidas objekti müük edeneb? Palju vaatajaid on käinud interneti kaudu objekti uudistamas ning kui aktiivne on olnud ostjate huvi koha peal? Anname oma kliendile tagasisidet müügiprotsessi kohta.

Ja mis kõige tähtsam – meil on Sinu jaoks alati aega!

Täidame kokkuleppeid ning vastutame oma sõnade ja tegude eest!
Kokkuvõttes – tagame kvaliteetse ja professionaalse maaklerteenuse.

personaalne. paindlik. positiivne.

Parima pakkumise saamiseks võta meiega ühendust