Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

TAGASISIDE

Soovitused:

Vilja Trei

“Tänan Sind maailma parim maakler Karin Soome 🙂 Me olime kohe nii ühel lainel, Sa oled nii armas, vahetu, siiras ja teadmistepagas üüratu… tänan, et olemas oled!”

Terje Neitsov

“Tahan Sulle öelda, et oli väga meeldiv ja positiivne teha Sinuga koostööd ning saada alati tagasisidet. Loodan, et kunagi jõuab Sinuni mõni klient, kes on kuulda võtnud minu soovitusi.”

Анатолий и Татьяна Шпаковы

«Personaalne. Paindlik. Positiivne.»
“Ваш девиз точно характеризует Вашу работу.
Очень рад, что решением моих проблем занимался такой высококлассный специалист как Вы. Большое, большое спасибо за помощь и очень быстрое и профессиональное решение вопросов. Мы очень довольны результатом.”

Kersti Puhm

“Tänud, Karin! Olin tõesti meie koostöö osas väga rahul, st ma nüüd saan aru, kui palju loeb ühe professionaalse maakleri panus müügiprotsessis, nii et su ülemus võiks tõesti uhke olla, et tal on sinusugune töötaja! PS. Juba eile õhtul küsis üks sugulane, kas tean head maaklerit, nii et edastasin juba su kontaktid.”

Kristi Kallas

“Tunnen alati austust inimeste vastu, kes oma tööd südame ja suure andumusega teevad nagu Sina. Sind saan ma alati rõõmuga soovitada, sest sa teed oma tööd tõesti hästi.”

Helen Saul

“Rõõm on näha inimesi, kes oma tööd südamega teevad. Puutusin kokku ka maakleriga, kelle puhul ma täpselt aru ei saanud, et miks ta seda tööd teeb, sest tundsin ennast pigem tüütajana kui potentsiaalse kliendina. Sinu puhul on alati suhtlemine ja suhtumine super südamlik ja tunne ning teadmine, et minu mure on ka sinu mure. Jätka samas vaimus või veel ägedamalt.”

Killu Rikker

„Innovaatiline ja paindlik, energiline ja äge, alati sõbralik ja inspireeriv, nooruslik ja särav- just selline on Karin. Maakler, kes aitas teoks teha minu 11 aasta taguse unistuse. Protsess, mis kestis ligi pool aastat ja näis võimatu olukord, sai lõpuks teoks. Karin on maakler, kelle jaoks on keerulised olukorrad põnev väljakutse. Ei ole olukordi, mida ta lahendada ei suudaks ega küsimusi, mis jääks vastusteta. Aitäh, armas Karin, et teed oma tööd nii fantastiliselt, täites inimeste suuri unistusi! Tänu Sinu tarkusele, töökusele ja suurele soovile aidata, jõudsime lõpuks KOJU. Aitäh- aitäh- aitäh! Sa oled parim!“

Pille Pärnpuu

“Mina olen Kariniga koostöös teinud kokku kolm tehingut ja võin öelda, et ta on realist, kes oskab inimeste unelmate hinna ning kinnisvara tegeliku väärtuse vahel balansseerides viia tehingu kõigi osapoolte jaoks meeldiva lahenduseni. Karin suudab omal professionaalsel kombel näidata, kui kiiresti on võimalik kinnisvara müüa. Minu viimase korteri müüs ta maha sisuliselt 7 päevaga – neljapäeval helistasin, nädalavahetusel koristasin, esmaspäeval pildistati korter üles, teisipäeval oli kuulutus üleval, neljapäeval käis esimene klient ning järgmisel esmaspäeval istusime juba notaris. Midagi pole öelda – Karin tunneb seda ala peensusteni.“