Marknor OÜ
+372 5656 1436
info@marknor.ee

MAAKLERID

“Igale kinnisvarale leidub alati ostja”

Olen veendunud, et igale müüdavale kinnisvarale leidub alati kusagil ostja ja vastupidi. Minu sihiks on need kaks osapoolt üles leida ja kokku viia. Arvan, et kinnisvaramaakler on eelkõige klienditeenindaja, partner ja nõustaja,  kes arvesse võttes kliendi soove ja võimalusi leiab talle parimad lahendused.

Minu eesmärgiks on eluaegsed kliendisuhted, klientide rahulolu minu pakutava teenusega ning samuti loodan ma oma tegevusega ületada alati klientide  ootusi.

Hindan inimeste juures  täpsust, korrektsust ja ausust ning järgin neid omadusi ka oma töös. Soovin, et minust kiirgaks optimismi, teotahet ja positiivust kõikidele minu klientidele ning kõik see kokku kajastuks mu igapäevase töö tulemustes.

Naudin oma  tööd, kuna see on huvitav ja mitmekülgne, mul on võimalus suhelda paljude erinevate inimestega, planeerida ise oma aega ja mis peamine – kogeda igapäevaselt midagi uut.

Mina ei vali parimat, parim valib minu!

Karin Soome

Kutseline kinnisvaramaakler KKM 171126, EKMK liige

+372 5656 1436

karin.soome@marknor.ee

Olen püüdnud igat objekti müüa, nagu oleks tegemist minu end koduga. 

Kinnisvaravaga olen olnud seotud üle 10 aasta. Esimesed pikaajalised töökogemused omandasin aastatel 2000-2010 vahendades kinnisvara Tartus. Nüüdseks olen elukohta vahetanud, proovinud ka teistes valdkondades töötada ning saanud aru, et maakleri töö on see, mis paneb mu silmad särama, milles mul on teadmisi ning mis on nagu töö ja hobi koos. 

Ei ole midagi paremat, kui kliendi rahulolu, tänulikkus et said neid aidata. Olen püüdnud igat objekti müüa nagu oleks tegemist minu end koduga.  Samuti olen püüdnud  igale koduotsijale leida just tema personaalsetele vajadustele sobivat objekti. Siiani on see õnnetunud.

Kui Sul on kinnisvara alaseid plaane, kuid vajaksid natuke nõustamist, võta kindlasti minuga ühendust.

Teen oma tööd südamega ja mõtlen kliendiga alati kaasa. Oma kodu ost või kinnisvara müük on elu üks tähtsamaid otsuseid.

Säästa oma aega ja raha, tee koostööd parimate tingimustega ja saavuta soovitud tulemus!

Sinu personaalne kinnisvara müügipartner,

Krista Hansmitt

+372 5553 4134
krista@marknor.ee

Võta meiega ühendust!